درباره محسن یزدانی

درباره من 

_

محسن یزدانی (Mohsen Yazdani)، ورزشکار ایرانی، مربی و قهرمان مسابقات رشته پرورش اندام و اولین دارنده مدال طلایی جهان و عنوان پیشرفته‌ترین بدن ساز سال ۱۹۹۹ جهان(IFBB) و اولین ایرانی عضو فدراسیون حرفه‌ای‌های پرورش اندام جهان(IFBB PRO) است. وی همچنین مؤسس و مدیر عامل مجموعه باشگاه‌های زنجیره‌ای هیربد است

محسن یزدانی، دهم مرداد ۱۳۴۸ (۱۹۶۹/۸/۱) در تهران متولد شد و در ۱۲ سالگی به ورزش کشتی علاقه‌مند شد و در همان سن به مقام نایب قهرمانی کشتی نوجوانان در استان تهران دست یافت. او در ۱۶ سالگی به رشته ورزشی بوکس وارد شد و بعد از پایان خدمت سربازی در ۲۰ سالگی رشته پرورش اندام را به تشویق دوستانش حمید قیصرلی و هادی قدیر انتخاب کرد. یزدانی سپس خود را در باشگاه المپیک آماده کرده و با تمرینات سخت و تلاش و پشتکار در سال ۱۳۶۹ (۱۹ فوریه ۱۹۹۱) مقام سوم کشور و چندماه بعد مقام قهرمانی کشور را بدست آورد.

وی در سال ۱۳۷۲ فعالیت حرفه‌ای خود را در ورزش پرورش اندام زیر نظر فدارسیون ایران شروع کرد و آماده شرکت در رقابت‌های مختلف شد. محسن یزدانی پس از قهرمانی و کسب عنوان‌ها و مقام‌های مختلف کشوری، آسیایی، بین‌المللی و جهانی، در سال ۱۳۷۶ به منظور ایجاد فضایی مناسب برای تمرینات ورزشی خود و شاگردان و علاقه‌مندان به این ورزش و باتوجه به کمبود فضای ورزشی مناسب در شهر تهران اولین شعبه «باشگاه ورزشی هیربد» را در خیابان یوسف آباد (سید جمال الدین اسدآبادی)، افتتاح نمود و هم اکنون باشگاه‌های زنجیره‌ای هیربد دارای ۱۰ شعبه در نقاط مختلف شهر تهران می‌باشد.

  • شعار محسن یزدانی همواره در زندگی این است: «فقط انجامش بده، نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود»
محسن یزدانی قهرمان ایران و جهان

به ما بپیوندید

_